Сегодня: Пятница, 06 Декабря 2019 года
Общество

Стало відомо, коли у Львові відбудеться конкурс на міські перевезення

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   9982
Стало відомо, коли у Львові відбудеться конкурс на міські перевезення
Перевізники, які хочуть займатись міськими перевезеннями у Львові, мають подати свої документи до 3-го лютого.


Про це під час зустрічі із журналістами розпоів начальник управління транспорту та зв’язку Віктор Щир, інформує кореспондент сайту 032.ua.


конкурс відбудеться 20 лютого


"Конкурс був оголошений 5-го січня, а до 3 лютого перевізники, які хочуть брати участь у конкурсі, мають подати свої документи. За два тижні ми опрацюємо отримані папери, зробимо запити в "Укртрансбезпеки" та Державну патрульну службу, які мають підтвердити, чи можуть перевізники приймати участь у конкурсі. Сам конкурс відбудеться 20 лютого", - розповів Віктор Щир. 


Нагадаємо, як повідомляло раніше наше видання, у Львові сформували конкурсний комітет з визначення перевізників на міських автобусних маршрутах.


Читайте також на нашому сайті: 


Cадовий прокоментував свій відпочинок в Італії (ФОТО).


Я пропрацював в Оперному театрі понад 45 років, я маю право вже піти на пенсію” - Тадей Едер.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.