Сегодня: Пятница, 06 Декабря 2019 года
Общество

"Ми хочемо збільшити у Львові частку комунального транспорту", - Віктор Щир

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   10709
"Ми хочемо збільшити у Львові частку комунального транспорту", - Віктор Щир
Міська влада Львова хоче збільшити у місті частку комунального транспорту аби уникнути політичних моментів у виконанні обслуговування львів’ян приватними перевізнками.


Про це журналістам розповів начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир.


"Місто взяло курс на збільшення кількості комунального транспорту. Є інвестиційна програма на 2017 рік, якщо Верховна Рада ратифікує угоду між Європейським інвестиційним банком і урядом, Львів придбає більше 9 п’ятисекційних трамваїв, 50 автобусів. Крім того, є угода із ЄБРР на придбання 35 тролейбусів та 75 автобусів. Практика європейських міст показує, що для міста краще, коли функціонує лише комунальний транспорт. Але станом на сьогодні ми технічно не можемо реалізувати цю практику у Львові", - пояснив Віктор Щир.


Читайте також на нашому сайті: 


Cадовий прокоментував свій відпочинок в Італії (ФОТО).


У Львові і надалі стоять переповненні сміттєві баки (ФОТО).
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.