Сегодня: Пятница, 13 Декабря 2019 года
Общество

У Львові хочуть штрафувати недобросовісних перевізників (ФОТО)

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   8848
У Львові хочуть штрафувати недобросовісних перевізників (ФОТО)




В нових угодах із міськими перевізниками влада Львова хоче передбачити штрафні санкції для тих перевізників, які будуть недобросовісно виконувати свою роботу.


Про це під час сьогоднішнього брифінгу із журналістами розповів начальник транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир, повідомляє кореспондент сайту 032.ua.


Так, за його словами наразі депутати ЛМР ще доопрацювують проект і вносять необхідні поправки.


У Львові хочуть штрафувати недобросовісних перевізників (ФОТО)


"Що я знаю на сьогоднішній день, це те, що нові угоди передбачають штрафні санкції за невиконання угод, спрощена система розірвання договорів, якщо робота перевізників буде неякісною. Також,  на кожному маршруті має бути один автобус для перевезення людей з обмеженими можливостями. Наявність GPS-навігації, яка буде передавати всю інформацію по транспортному засобу у центр керування рухом", - розповів Віктор Щир.


Читайте також на нашому сайті: 


На Львівщині відбудуться громадські слухання щодо підняття вартості проїзду в автобусах.



[/url]


[url=http://www.032.ua/news/1505484]"У різдвяні свята транспорт у Львові не курсував через сильні морози, тому карати перевізників ніхто не буде", - Віктор Щир (ВІДЕО).



У Львові хочуть штрафувати недобросовісних перевізників (ФОТО)




























www.032.ua





В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.