Сегодня: Пятница, 06 Декабря 2019 года
Общество

У Львові з перевізниками хочуть укласти тимчасові угоди щодо пасажирських перевезень

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   9265
У Львові з перевізниками хочуть укласти тимчасові угоди щодо пасажирських перевезень
Сьогодні, 27 грудня, представники влади мають зустрітися із керівниками АТП аби розглянути тимчасові угоди на перехідний період.


Про це під час свого вчорашнього виступу на пленарному засіданні міської ради Львова заявив керівник управління транспорту та зв’язку Віктор Щир, інформує сайт 032.uа. 


Нагадаємо, як раніше повідомляло наше видання, 31 грудня на всіх автобусних маршрутах загального користування у Львові спливає термін дії договорів на перевезення пасажирів. Новий конкурс на перевезення міська рада досі так і не провела.


Однак, за словами Віктора Щира, нещодавно виконком прийняв рішення про укладання угод із перевізниками тимчасові угоди на перехідний період.


"Проекти угод вже є. У вівторок, 27-го грудня, у нас буде зустріч із керівниками АТП. Ми розглядатимемо угоди на перехідний період. Ми також проводили консультації із нашими юристами, щодо того аби передбачити штрафні санкції в угодах. Штрафувати будемо тих перевізників, які будуть порушувати умови договору",  - розповів Щир.


Читайте також на нашому сайті:


Cинютка прокоментував можливість підвищення вартості проїзду у міжміських маршрутках.

Міськрада уже має 5 різних пропозицій від населених пунктів поблизу Львова, які готові продати землю під новий сміттєвий полігон.


Впродовж тижня Львів має отримати 20 нових автобусів від «Електрону».

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.