Сегодня: Четверг, 20 Февраля 2020 года
Общество

Ремонтувати шляхопровід на вулиці Городоцькій залучили додаткові підрядні організації

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   9189
Ремонтувати шляхопровід на вулиці Городоцькій залучили додаткові підрядні організації
Шляхопровід на вулиці Городоцькій ремонтують ударними темпами і сподіваються відкрити до кінця нинішнього року.


Як розповів у коментарі для прес-служби міської ради директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Сергій Бабак, аби швидше виконати ремонтні роботи залучили додаткові підрядні організації.


Питання в тому, чи встигнемо провести гідроізоляцію моста


"Наразі з однієї сторони асфальтують під’їзди, з іншої працюють грейдери  - вирівнюють основу. На самому мості йде гідроізоляція верхньої частини. План такий: ми асфальтуємо під’їзди, асфальт кладеться в два шари, далі буде асфальтуватись міст. Варіанти можуть бути різні: ми заасфальтуємо під’їзди, а погода не дасть нам заасфальтувати сам міст. Під’їзди ми однозначно встигнемо зробити. Питання в тому, чи встигнемо провести гідроізоляцію моста та заасфальтувати верхню частину. Буде два шари асфальту, це дозволить експлуатувати дорогу в нормальному режимі, а вже навесні, коли буде стабільна тепла температура, ми покладемо третій, верхній, шар асфальту", - розповів Сергій Бабак.


Нагадаємо, як повідомляв раніше сайт 032.ua, міст на Городоцькій закрили на ремонт у травні цього року. Відкрити об'єкт після ремонту обіцяли спочатку 14-го жовтня, однак згодом терміни перенесли на листопад. Втім, ремонті роботи на об'єкті тривають надалі, а міська влада звинуватила у затримці виконання робіт підрядку організацію, яка займалась реконструкцією шляхопроводу. 


Зазначимо, що на ремонт мосту на вулиці Городоцькій міська влада витратила близько 27 мільйонів гривень. 


Читайте також на нашому сайті:


До кінця року у Львові відкриють лише частину вулиці Мечникова.


www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.