Сегодня: Пятница, 13 Декабря 2019 года
Общество

Львівським школярам продовжили карантин

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10463
Львівським школярам продовжили карантин
Відповідне рішення було прийнято на позачерговому  засіданні міської комісії з техногенної небезпеки та надзвичайних ситуацій.


Про це 032.ua повідомили у прес-службі міської ради Львова. 


Отож, львівські школярі не ходитимуть до школи з 26 до 30 грудня. Водночас, дошкільні навчальні заклади міста працюватимуть у звичному режимі.


"Якщо за минулий тиждень було зареєстровано 8,5 тис. випадків захворювань на ГРЗ, то на цьому тижні зареєстровано 10 тис. випадків. Звісно ж домінуючими серед них – це захворювання серед дітей. Враховуючи погодні умови, враховуючи таку динаміку захворюваності і динаміку показників, комісією прийнято рішення продовжити тимчасове припинення навчання у навчальних закладах», - зазначив начальник управління охорони здоров’я міськради Львова Володимир Зуб.


Читайте також на нашому сайті:


Медики попереджають: На Львівщині циркулюватимуть три штами грипу.


У Львові зростає рівень захворюваності на грип та ГРВІ, - управління Держпродспоживслужби.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.