Сегодня: Четверг, 05 Декабря 2019 года
Общество

Львів на порозі нового транспортного колапсу через бездіяльність влади

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   11013
Львів на порозі нового транспортного колапсу через бездіяльність влади
31 грудня на всіх автобусних маршрутах загального користування у Львові спливає термін дії договорів на перевезення пасажирів.


Як йдеться у заяві депутата від фракції ВО «Свобода» ЛМР Андрія Карбовника, яку він озвучив під час пленарного засідання, після 31 грудня цього перевізники здійснюватимуть свою діяльність без належної правової підстави. А це, на думку депутата, може призвести до цілковитого транспортного колапсу у місті.


"Проводити конкурс з перевезень, згідно із постановою Кабміну,  необхідно за два місяці до моменту закінчення строку дії договору із нинішніми перевізниками. В нас залишається 2 тижні до нового, 2017 року, а конкурс досі не оголошено. Це все цілком реально може призвести до абсолютного транспортного хаосу в місті та зростання соціальної напруги. Ми, депутати фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді, вимагаємо негайно вжити заходів для недопущення транспортного хаосу в місті. Львівський міський голова зобов’язаний забезпечити безперебійне функціонування міського транспорту загального користування у Львові, - зазначено у Карбовник у своїй заяві. 


Читайте також на нашому сайті: 


У Львові збираються придбати ще один електробус.

"Впродовж зими Львів отримає 80 нових одиниць міського транспорту", - Андрій Садовий.


У Львові про прибуття громадського транспорту на зупинку можна буде дізнатися через sms-повідомлення.www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.