Сегодня: Четверг, 20 Февраля 2020 года
Общество

Екс-начальник карного розшуку Львівщини Микола Гладюк намагатиметься оскаржити свій вирок

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   11158
Екс-начальник карного розшуку Львівщини Микола Гладюк намагатиметься оскаржити свій вирок
Микола Гладюк продовжує заперечувати керування автомобілем напідпитку і спробує оскаржити вирок суду від 7 листопада 2016 року, де його визнали винним.


Як повідомили у прес-службі патрульної поліції Львова засідання відбудеться 2 грудня у Львівському апеляційному адміністративному суді.


Нагадаємо, що 7 листопада, у Залізничному суді міста Львова розглянули справу щодо затримання Миколи Гладюка за водіння у нетверезому стані. Відповідно до рішення суду Гладюка позбавили водійських прав на 1 рік і зобов'язали  сплатити штраф у розмірі 10 тис. 200 гривень.


Нагадаємо, що  керівника карного розшуку Львівщини Миколу Гладюка затримали патрульні Львова за водіння у нетверезому стані 7 вересня.


Згодом в інтернет-мережі з’явилося відео, на якому зафіксовано момент затримання Гладюка. Сам ж правоохоронець з самого початку заперечує, що керував автомобілем напідпитку.


Додамо, що за результатами службової перевірки Миколу Гладюка понизили до рівня заступника начальника кримінальної поліції Львівщини.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.