Сегодня: Понедельник, 20 Января 2020 года
Общество

Андрій Садовий пояснив навіщо Львову полігон ТПВ та сміттєсортувальний комплекс

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   9368
Андрій Садовий пояснив навіщо Львову полігон ТПВ та сміттєсортувальний комплекс
У своєму щотижневому відео-зверненні мер Львова Андрій Садовий розкрив подробиці навіщо місто хоче придбати земельну ділянку, на якій згодом облаштують сміттєсортувальний комплекс. 


"Жоден майбутній сміттєпереробний завод не гарантує повну відсутність відходів, які потрібно пізніше захороняти на полігоні. Після сортування і переробки сміття все-одно залишатимуться відходи, які необхідно десь складувати" - повідомив Андрій Садовий. 


Також у місті є ще одна задача - будівництво заводу з глибинної переробки сміття, для якого залучатимуть кошти з місцевого бюджету і європейського фінансування.


"Я лише хочу запевнити вас, що буду тримати вас в курсі наших дій і ми зробимо все, аби ефективно вирішити цю дуже складну задачу», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.