Сегодня: Воскресенье, 05 Апреля 2020 года
Общество

Луценко стверджує, що кошти виділені на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища були розкрадені

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   10310
Луценко стверджує, що кошти виділені на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища були розкрадені
Генеральний прокурор України Юрій Луценко під час представлення нового прокурора Львівської області Юрія Квятківського прокоментував ситуацію на Грибовицькому сміттєзвалищі.


відсторонення такого судді від судочинства


Про це повідомляє кореспондент 032.ua.


«Це не найголовніша справа країни, але в ній як в краплині води видно всю імпотентість нашох правоохороної системи. В мене на руках є документи про те, що багато років там відбуваються безконтрольна діяльність. Двічі порушувалось кримінальне провадження за те, що кошти виділені на рекультивацію були розкрадені. Виявляється, що державна екологічна інспекція при спробі зайти на сміттєзвалище була не допущена. Комунальне підприємство не допускає державну інституцію уповноважену законом на перевірку його діяльності. Більше того, екологічна служба іде в суд, а суд їм відмовляє у цій перевірці. Я готовий підписати подання на вищу раду юстиції та кваліфікаційну комісію про відсторонення такого судді від судочинства», - наголосив головний прокурор України Юрій Луценко.


Як раніше повідомляв 032.ua Юрій Луценко представив нового прокурора Львівської області (ФОТО).
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.