Сегодня: Воскресенье, 15 Декабря 2019 года
Общество

Рахунки департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР заблокували

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   10900
Рахунки департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР заблокували
За поданням прокуратури заблоковані рахунки департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради.


Про це повідомили сьогодні, 29 квітня, у прес-службі ЛМР. 


За словами в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Юрія Гольця, заблоковані рахунки по загальному фонду, відтак департамент не може заплатити гроші за обслуговування і електроенергію світлофорів, за освітлення вулиць, за прибирання міста тощо.


позиція міста – це ніколи не було і немає бути їхнє, це комунальне


«Вчора вечері керівництво обласного казначейства повідомило мені, що сьогодні будуть заблоковані розрахункові рахунки по загальному фонду, а це поточне утримання міста: робота світлофорів, зовнішнє освітлення, прибирання міста, у зв’язку з тим, що виконавча служба на вимогу окремих працівників прокуратури, які судяться з містом, за невиконання рішення суду вимагають арештувати рахунки департаменту житлового господарства та інфраструктури.


Ми вживаємо всіх заходів, щоб рахунки були розблоковані. Мова йде про несплату нами штрафних санкцій, які накладені виконавчою службою на невиконання рішення суду, а це сума еквівалентна майже 10 тис. грн. Але ми ж розуміємо, що далі буде інше виконавче провадження, сума штрафу буде вже не 10 тис. грн, а буде 100 тис. грн - буде знов арешт рахунку.


Це один з елементів тиску – блокування рахунків департаменту, щоб ми не могли виконувати своєї господарської діяльності. Станом на цю годину, казначейство не здійснює жодної операції по перерахуванню коштів в користь наших контрагентів, які надають нам послуги, а це «Львівсвітло», «Львівавтодор» тощо. Ми не можемо їм заплатити, бо рахунки в нас заблоковані. Департамент робить абсолютно все для того, щоб їх розблокувати», - зазначив Юрій Голець.


Також він нагадав, що «є рішення судів, які зобов’язують департамент видати ордери. Юридичне управління зараз дає правову оцінку цьому, готує матеріали до судів, що це є комунальні приміщення, а не прокуратури. Працівники прокуратури зараз дотискають виконавчу службу, що це їхнє, а позиція міста – це ніколи не було і немає бути їхнє, це комунальне».
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.