Сегодня: Пятница, 13 Декабря 2019 года
Общество

Керівник СБУ: найближчим часом повернемо Савченко додому

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   10256
Керівник СБУ: найближчим часом повернемо Савченко додому
Керівник СБУ Василь Грицак сподівається на успішне вирішення питання української льотчиці Надії Савченко, які російські окупанти ув’язнили на території РФ.


Про Грицак сказав у вівторок, 19 квітня, під час зустрічі зі студентами Київського Політехнічного Інституту, інформує 032.ua.


найближчим часом ми вирішимо питання щодо повернення нашої Надії


"Ми дуже сподіваємося, що найближчим часом ми вирішимо питання щодо повернення нашої Надії в Україну. Я вневнений, що вона повернеться додому", - зазначив Грицак.


Нагадаємо, що напередодні у Києві до 14 років позбавлення волі засудили двох російських терористів, військових збройних сил РФ, яких затримали на території українського Донбасу, де наразі триває збройне протистояння між Україною та Росією. 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.