Сегодня: Воскресенье, 08 Декабря 2019 года
Общество

Львів планують з’єднати швидкісною залізницею з Варшавою, Берліном та Києвом

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   9921
Львів планують з’єднати швидкісною залізницею з Варшавою, Берліном та Києвом
Найближчим часом в Україні можуть розпочати будівництво високошвидкісної пасажирської залізниці, яка має з’єднати з’єднати Київ та Львів із Варшавою та Берліном.


Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник міністра інфраструктури України Володимир Омелян.


Наступного тижня розпочинається спільна експертна робота над підготовкою проектних пропозицій


"Відбулися  переговори з компанією, яка входить до Топ-3 інфраструктурних корпорацій азійського регіону. Є предметний інтерес інвестувати в будівництво високошвидкісного пасажирського залізничного сполучення Київ-Львів-Варшава-Берлін. Наступного тижня розпочинається спільна експертна робота над підготовкою проектних пропозицій", - повідомив Володимир Омелян.


Яка саме компанія зацікавлена у будівництві швидкісної залізниці чиновник не повідомив. На сайті Мінінфраструктури відповідна інформація також відсутня.


Читайте також: На зимові свята Львівська залізниця запустить 13 додаткових потягів.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.