Сегодня: Воскресенье, 08 Декабря 2019 года
Общество

До кінця року на Львівщині чиновники мають розробити програму інвестування у вугільну галузь

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   9377
До кінця року на Львівщині чиновники мають розробити програму інвестування у вугільну галузь
Цей документ міститиме відповідні економічні та фінансові розрахунки для збільшення обсягів видобутку й переоснащення шахт області.


Про це розповів заступник голови облдержадміністрації Ростислав Замлинський на зустрічі із шахтарями, які у четвер, 10 грудня, пікетували Львівську ОДА, інформує 032.ua. 


Безумовно, ми будемо інвестувати у вугільну галузь, адже від неї залежить енергетична безпека країни


"Безумовно, ми будемо інвестувати у вугільну галузь, адже від неї залежить енергетична безпека країни. Тому, ми вирішили не чекати кошти від держави, а разом із керівництвом "Львіввугілля" розпочали розробку державної програми на фінансування модернізації шахт. І до кінця місяця, ми плануємо завершити цей проект з відповідними фінансовими і економічними розрахунками", - розповів Замлинський.


Також заступник губернатора області додав, щоу бюджеті наступного року передбачені кошти  для переобладнання гірничих шахт.


"На  технічне переоснащення ми маємо отримати 436 млн гривень Таку ініціативу підтримали народні депутати та Бюджетний комітет Верховної Ради України", зазначив чиновник.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.