Сегодня: Понедельник, 06 Апреля 2020 года
Культура

Чому у Львові так нестерпно смердить? 4 версії від Садового

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   11350
Чому у Львові так нестерпно смердить? 4 версії від Садового
Напередодні виборів, мер Львова, Андрій Садовий, вирішив нарешті розповісти львів'янам, чому  впродовж останнього місяця у нашому місті постійно неприємно пахне. 


Отже, на думку міського голови, сьогодні є чотири чинники, які викликають сморід.


1. Несанкціоновані скиди з підприємств.


За словами мера, державна санстанція та  екологічна інспекція фактично не працюють, мотивуючи, що держава заборонила їм проведення перевірок.


"Фіксуємо випадки, коли підприємці, і львівські і з-поза меж Львова, вивозять цистернами нечистоти з підприємств і нелегально зливають їх в нашу каналізаційну мережу. Тут потрібна жорстка робота спільно з правоохоронними органами і я сподіваюсь на допомогу, в тому числі, нової поліції Львова", - переконаний Садовий. 


2. Проблема гідрозатворів.


"У Львові є декілька тисяч дощоприймачів, на яких відсутні гідрозатвори. Відтак, при малому протоці води, особливо вночі, та низькому атмосферному тиску, гази безперешкодно піднімаються з каналізації назовні", - розповідає Андрій Садовий. 


3. Відкриті потічки, які використовуються як каналізації.


"У Львові понад 3 тисячі будинків досі не каналізовані", - говорить мер Львова.


4.  Застарілі очисні споруди на виході з каналізаційної системи.


"Вони сьогодні є головним джерелом неприємного запаху в північному районі міста. Ми запланували будівництво станції збродження осаду за шведською концепцією та реконструкцію збудованих ще у 1963 році очисних споруд", - зазначає Садовий. 


А от що думають львів’яни про неприємний запах у Львові читайте у нашому опитуванні:


"Сморід у місті через старі каналізаційні комунікації, їх треба міняти"


Читайте також: неможливо однозначно назвати причину смороду у Львові, - Львівводоканал
www.032.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.