Сегодня: Вторник, 18 Февраля 2020 года
Культура

У Львові можуть створити центр української культури та мистецтва

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   8820
У Львові можуть створити центр української культури та мистецтва
Створити подібний центр задумали після прийняття програми “Підтримки кінематографії у Львові та області” на 2015-2017 роки.


Про це 032.ua повідомили у прес-службі НСКУ.


На думку чиновників, подібна ініціатива допоможе розповсюджувати та популяризувати фільми українського виробництва. Задля цього, кінотеатр “Львів” і планують реорганізувати разом із Комунальним підприємством ОДА"Львівська обласна контора прокату кінофільмів".


Водночас, Департамент з питань культури, національностей та релігій вважає, що активна позиція громади та діяльність громадських інституцій, зможуть допомогти налагодити комунікацію органів влади з людьми та стануть дієвими інструментами у відновленні роботи кінотеатру "Львів", збереження за кінотеатром функцій кінозакладу, а також творення нових форматів діяльності кінотеатру.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.