Сегодня: Вторник, 07 Апреля 2020 года
Культура

Антон Пузиревський написав заяву на звільнення

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   13539
Антон Пузиревський написав заяву на звільнення
Антон Пузиревський, який був керівником патрульної поліції Львова з 17 квітня 2015 року написав заяву на звільнення. 


«Я вирішив написати рапорт за власним бажанням», – сказав екс-очільник львівської поліції у коментарі виданню Львівський портал.


Нагадаємо, що в рамках ротації 6 червня у Львові призначили нового керівника патрульної поліції Львова і першого заступника.


Замість Антона Пузиревського, який очолював патрульну поліцію Львова півтори роки, тепер львівськими патрульними керує Роман Пилипенко, який ще донедавна був начальником патрульної поліції Запоріжжя. А першим заступником Романа Пилипенка став Андрій Богуш, який був начальником Патрульної поліції Сєвєродонецька, Лисичанська та Рубіжного.


Пузиревському ж запропонували очолити поліцію в Тернополі, але він відмовився. 


Нагадаємо, що двоє заступників Пузиревського також потрапили під планову ротацію. За словами Пузиревського, Юрій Качмар переходить на командира батальйону у Львові, натомість рішення з приводу Максима Підболячного прийматиметься уже після того, як він вийде із відпустки. 


Додамо, що новина про те, що Пузиревський більше не очолюватиме патрульну поліцію Львова викликала обурення багатьох львів'ян у соціальних мережах. 


 Більше новин про життя Львова та області читайте ТУТ.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.