Сегодня: Воскресенье, 05 Апреля 2020 года
Культура

У Львівській ОДА не розуміють, чому влада Львова відмовилася будувати сміттєпереробний комплекс на території "Сірки"

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   14716
У Львівській ОДА не розуміють, чому влада Львова відмовилася будувати сміттєпереробний комплекс на території "Сірки"
Керівництво Львівської ОДА запевняє, що земельна ділянка на території колишніх гірничо-хімічних підприємств Яворівського ДГХП "Сірка", була пригодною для будівництва сміттєпереробного комплексу.


Про це сьогодні, 31-го травня, журналістам розповіла заступниця губернатора Львівщини Ірина Гримак, інформує кореспондент сайту 032.ua.


За її словами, експертна комісії помилилася, коли визнала земельну ділянку такою, де не можна будувати сміттєпереробний комплекс або ж інші об'єкти поводження з ТПВ.


"Мова йшла про те, що ця ділянка має карстові грунти. Але 40% міста Львова забудовані на карстових грунтах. Це колишні виробничі площі, де сьогодні є карсти. І сьогодні, з такими технологіями, які використовуються в 21 столітті, насправді це не є великою проблемою", зазначили Гримак.


Як відомо, в січні цього року за дорученням прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, керівництво Львівської області передало Львову земельну длянку на території колишніх гірничо-хімічних підприємств Яворівського ДГХП «Сірка», для споруження там сміттєпереробного комплексу. 


Для дослідження нормативних вимог до облаштування полігону та будівництва об’єктів поводження з твердими побутовими відходами на території "Сірки", міський голова Львова створив науково-експертну групу, яка проводила дослідження земельної ділянки. За висновками комісії, ця ділянка виявилася непридатною для розміщення там сміттєпереробного комплексу. 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.