Сегодня: Четверг, 02 Апреля 2020 года
Культура

Голова Львівської облради Олександр Ганущин прокоментував сьогоднішні сутички під час пленарного засідання

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   12194
Голова Львівської облради Олександр Ганущин прокоментував сьогоднішні сутички під час пленарного засідання
Голова Львівської облради Олександр Ганущин прокоментував сьогоднішні сутички, які сталися в обласній раді під час пленарного засідання.


Про це 032.ua повідомили у прес-службі обласної ради.


Керівник облради засудив дії активістів, які увірвалися в сесійну залу та влаштували там сутички, а також закликам правоохоронні органи дати правомірну оцінку цим подіям.


"Я сподіваюся, що правоохоронні органи дадуть оцінку сьогоднішнім діям в стінах обласної ради, а  найголовніше зроблять все можливе,  щоб подібні заходи більше не повторювалися. Бо це і безпека депутатів, і усіх тих, хто працює під час сесійних засідань", - сказав Олександр Ганущин.


Нагадаємо, як повідомляло раніше наше видання, 30-го травня активісти влаштувати пікет перед входом у Львівську обласну раду. Вони вимагали від влади підписати амністію воїнам АТО, націоналізувати російський капітал в Україні, припинити постійне зростання тарифів на комунальні послуги та продовження мораторію на продаж землі до врегулювання економічної та соціяльно-політичної ситуації в країні.


Спершу націоналісти влаштували акцію під стінами Львівської облради, згодом прийшли на саму сесію , щоб передати депутатам свої звернення і навіть заблокували роботу депутатів. Невдовзі у сесійній залі виникли сутички, внаслідок чого травми отримали 11 людей. 


Додамо, що за інформацією IA ZIK, Львівську облраду під виглядом націоналістів захопили російськомовні молодики.


Читайте також на нашому сайті: 


Депутати облради виділили дітям загиблих на Грибовицькому сміттєзвалищі рятувальників 100 тисяч на оздоровлення.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.