Сегодня: Суббота, 29 Февраля 2020 года
Культура

Справу щодо трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі розслідує прокуратура Тернопільської області

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   11015
Справу щодо трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі розслідує прокуратура Тернопільської області
Справа щодо трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі, яка сталася в травні 2016 року, перебуває на розгляді в прокуратурі Тернопільської області.


Про це під час брифінгу із журналістами у п’ятницю, 26 травня розповів перший заступник прокурора Львівської області Олександр Русецький. 


За його словами, прокуратура Львівської області передала розсілдування цієї справи своїм колегам на Тернопільщини, після публікацій у ЗМІ про необ’єктивне розслідування.


"Наскільки ми проінформовані,в рамках цього кримінального провадження  Тернопільською прокуратурою нікому поки що не оголошено про підозру", - зазначив Русецький.


Нагадаємо, що в березні цього року Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявляв про можливу передачу кримінальної справи щодо трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі в іншу область.


“З огляду на звинувачення про якісь політичні аспекти у цій справі я вчора прийняв рішення, що цю справу заберу з львівської обласної прокуратури і передам в іншу область, наприклад Рівненську область, яка завершить слідство і встановиться правові підстави для оголошення підозри тій посадовій особі, яка не зреагувала на листи комунального підприємства про фінансову допомогу аби уникнути трагедії", - сказав Луценко журналістам 16 березня 2017 року.


Читайте також на нашому сайті:


Куди піти у Львові на вихідних.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.