Сегодня: Суббота, 29 Февраля 2020 года
Культура

"Схема ідеальна", - Андрій Садовий прокоментував інформацію про допит поліцією посадовців мерії

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   9274
"Схема ідеальна", - Андрій Садовий прокоментував інформацію про допит поліцією посадовців мерії
Міський голова Львова Андрій Садовий розповів журналістам свою думку щодо того, чому правоохоронці викликали на допит п’ятьох членів комісії надзвичайних ситуацій.


Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.


"Схема ідеальна - спочатку блокують і не дають вивозити сміття, а потім порушують кримінальні провадження за те, що ТПВ не вивезені. Винахід геніальний. Сьогодні починають опитувати всіх членів комісії з надзвичайних ситуацій. Напевно, їх вина в тому, що вони публічні. Вони мали б тихесенько сидіти, Львів має бути заваленим сміттям, посадити всіх, кого треба і показати, як погано люди господарюють. З цього нічого не вийде. Ми будемо боротися і будемо перемагати", - сказав Садовий. 


Нагадаємо, як повідомляло раніше наше видання, сьогодні стало відомо, що поліція викликала на допит кількох посадовців міської ради Львова, серед яких голова Сихівської РА Ірина Маруняк та та заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.


Додамо, що станом на сьогодні у Львові не вивезли сміття зі 388 контейнерних майданчиків житлового фонду. Це 31% від загальної кількості.


Читайте також на нашому сайті: 


ТОП-6 найцікавіших виставок, які відбуваються у Львові.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.