Сегодня: Вторник, 24 Апреля 2018 года
Культура

Укріплення дамби на Грибовицькому сміттєзвалищі затримується через міську раду Львова, - Володимир Кістіон

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   10173
Укріплення дамби на Грибовицькому сміттєзвалищі затримується через міську раду Львова, - Володимир Кістіон
Віце-прем’єр міністр України Володимир Кістіон розповів, чому затримується процес рекультивації сміттєвого полігону у Великих Грибовичах.


Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.


Так, за словами віце-прем’єр міністра, питання щодо рекультивації полігону контролює особисто він, однак наразі експерти не надали позитивного висновку щодо проекту.


"Висновок буде позитинвим лие тоді, коли ми отримаємо відповідні розрахунки самого схилу дамби. На жаль, станом на четвер, 20 квітня,таких розрахунків не було", - зазначив Кістіон.


Водночас, Володимир Кістіон зазначив, що в рамках свого сьогоднішнього візиту до Львова, він обговорив цю ситуацію із міським головою Андріє Садовим.


"Мені повідомили, що сьогодні усі розрахунки повезли у Держінвестекспертизу". Якщо такі розрахунки зроблені якісно, то вони дадуть підстави для отримання позитивного експертного висновку проекту рекультивації дамби", - пояснив Володими Кістіон.


Читайте також на нашому сайті:


Одинадцять місяців полону: у Львові підписали меморандум про розблокування сміттєвих полігонів області.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.