Сегодня: Вторник, 20 Февраля 2018 года
Культура

«Вже до кінця березня відкриють ЦНАП у Франківському районі міста» - Андрій Садовий

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   9930
«Вже до кінця березня відкриють ЦНАП у Франківському районі міста» - Андрій Садовий
Сьогодні, 9 лютого,  під час пленарного засідання сесії міський голова прокоментував підняте депутатами питання про відкриття ЦНАПів у Львові.


Про це інформує кореспондент 032.ua посилаючись на прес-службу ЛМР.


«Ми маємо давно готовий до відкриття ЦНАП у Франківському районі, але є одна проблема – три місяці не можемо укомплектувати штат. Гроші платимо немалі, але люди не хочуть йти на роботу. Але, думаю, зробимо надзусилля, і на початку березня відкриємо ЦНАП у Франківському районі.

Також Андрій Садовий зазначив, що у Винниках та Рудно також є позитивна динаміка. Кошти на створення ЦНАПу у Рудно вже є.


"Нам однозначно треба зробити ЦНАП в Рясне, і рішення про це прийняте. Ще один ЦНАП потрібно зробити в Шевченківському районі, бо він є надзвичайно великий. Фактично, у Шевченківському районі буде три ЦНАПи – існуючий, в Рясне і той, який збудуємо" - заначив Андрій Садовий.


Читайте також на нашому сайті:

Акції протесту, димові шашки та металошукачі: як у Львові відбувається сесія міської ради
У Львові відбудеться зустріч із владикою Борисом Гудзяком
МЗС України рішуче засуджує акт вандалізму, вчинений стосовно Генконсульства Польщі у Львові

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.