Сегодня: Понедельник, 06 Апреля 2020 года
Культура

Садовий про перенавантажувальні станції: цє безпечно, там цілком нормальні технології

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   10512
Садовий про перенавантажувальні станції: цє безпечно, там цілком нормальні технології
Міський голова Львова Андрій Садовий, незважачаючи на спротив мешканців міста, продовжує відстоювати ідею про облаштування перенавантажувальних станцій у п’яти районах міста.


Так, під час брифінгу із журналістами, який відбувся у середу, 8-го лютого, Садовий зазначив, що облаштування таких станцій допоможе нашому місту уникнути сміттєвого колапсу, який стався у січні цього року.


"Це безпека міста. А якщо всі полігони знову будуть заблоковані, куди вивозити сміття? Якщо сміття пресувати і брикетувати, це є безпечно і це нормальна технологія", - зазначив Андрій Садовий.


Нагадаємо, що 19 січня депутати міської ради на позачерговому засіданні, через критичну ситуацію із вивозом сміття у Львові, прийняли рішення про встановлення перенавантажуваьних станцій у п’яти районах міста. таке рішення не сподобалось мешканцям Львова, які влаштували кілька акцій протесту у раойнах Львова, а мешканці мікрорайону Рясне, де подібна станція практично встановлена, заблокували в’їзд на територію заводу "Сільмаш", куди влада звозила обладнання для переневантажувальної станції. 


Читайте також на нашому сайті: 


Телішевський про спілкування із Садовим, вивезення сміття і Грибовицьку трагедію.


Тест-драйв закладів Львова: де у місті можна поїсти равликів і скільки це коштує (ФОТО).www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.