Сегодня: Вторник, 21 Января 2020 года
Культура

Науково-експертна група оглянула земельну ділянку на Яворівщині, де мають побудувати сміттєпереробний комплекс

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10995
Науково-експертна група оглянула земельну ділянку на Яворівщині, де мають побудувати сміттєпереробний комплекс
У понеділок, 30 січня, міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження про створення науково-експертної групи для встановлення відповідності земельної ділянки нормативним вимогам до облаштування полігону.


Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, сьогодні представники виконавчих органів міської влади спільно з фахівцями попередньо оглянули земельну ділянку на території колишнього гірничо-хімічного підприємства «Сірка» у Яворівському районі.


Впродовж наступних днів фахівці вивчатимуть, чи ця ділянка відповідає усім нормативним вимогам, які передбачені для облаштування полігону та будівництва об’єктів поводження з ТПВ. Висновок комісії презентують публічно.


"На ділянці є великі будівлі, тому треба з’ясовувати, в якому вони стані і чиєї власності, - розповідає директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Сергій Бабак, -  Потрібно з’ясовувати, в якому стані сама земельна ділянка, адже на ній є багато бетонних перекриттів, що робить її нерівною. Вбачається, що ділянка навпроти краще підходить під будівництво полігону і за параметрами, і за розташуванням. Але там потрібно вимірювати, яка відстань до озера, до найближчого житлового будинку. Адже, щоб спроектувати полігон, потрібно дотримуватись державно-будівельних норм".


За словами доцента Національного лісотехнічного університету України, кандидата технічних наук, члена комісії Юрія Зими, сама ділянка виглядає дуже проблематично через великі будівлі, і бетонні конструкції.


"Потрібно провести належний гідрогеологічний переріз та інші належні пошукові дослідження. Також обов’язково має бути проект оцінки впливу на навколишнє середовище того об‘єкту, який тут буде створений", - зазначив Юрій Зима.


Перший заступник голови правління ВАТ "Гірхімпром", член комісії Григорій Гелетій під час огляду ділянки наголосив, що є три необхідні умови, для того, щоб збудувати будь-який об’єкт. Це необхідність такого об’єкту, дотримання норм і громадські слухання. "Якщо не буде дотримано норм і усіх параметрів  – то ніхто нічого тут будувати не буде", - зазначив він. 


Нагадаємо, 27 січня відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо вивезення ТПВ у Львові, за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.


За результатами комісії Львову погодили виділення земельної ділянки для будівництва сміттєпереробного комплексу на території колишніх гірничо-хімічних підприємств Яворівського ДГХП «Сірка», площею 12,5 га.


Як раніше писав 032.ua, сьогодні голова Львівської ОДА Синютка підписав розпорядження про передачу ЛКП "Збиранка" земельної ділянки у Яворівському районі.


Читайте також на нашому сайті:


У зоні АТО загинув випускник академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.


Тест-драйв закладів Львова: снідаємо в ресторації Бачевських (ФОТО).


Усмішка, п’яничка і кентавр: ТОП-15 найцікавіших скульптур Львова.


У Львові на вулиці раптово помер чоловік.


Читаємо разом: ТОП-5 книг від Павла Табакова
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.