Сегодня: Вторник, 21 Января 2020 года
Культура

Синютка заявив, що перед будівництвом сміттєпереробного заводу на Яворівщині, необхідно провести громадські слухання

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   10395
Синютка заявив, що перед будівництвом сміттєпереробного заводу на Яворівщині, необхідно провести громадські слухання
Будівництво сміттєпереробного заводу неприпустиме без громадських слухань.


Про це сьогодні під час брифінгу сказав голова Львівської ОДА Олег Синютка, інформує кореспондент 032.ua


«Я не вважаю, що занепокоєння мешканців є безпідставним. Коли ми будемо дуже чітко розуміти, що саме може бути на цій території, який саме об'єкт має бути споруджений, треба провести відповідні громадські слухання, репрезентувати проект переробки твердих побутових відходів. Я переконаний, що тоді у людей з'явиться довіра до цих речей, тому що це має бути однозначно не екологічно шкідливий об'єкт. Це має бути об'єкт, який відповідає усім європейським стандартам і нормам. Я переконаний, що ми повинні слухати людей і говорити з людьми про цю проблематику», – заявив Олег Синютка.


Нагадаємо, 27 січня відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо вивезення ТПВ у Львові, за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.


За результатами комісії Львову погодили виділення земельної ділянки для будівництва сміттєпереробного комплексу на території колишніх гірничо-хімічних підприємств Яворівського ДГХП «Сірка», площею 12,5 га.


Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження про створення науково-експертної групи для встановлення відповідності земельної ділянки нормативним вимогам до облаштування полігону.


Експертна група має також визначити, яким саме повинен бути полігон на території колишнього гірничо-хімічного підприємства "Сірка".  


Як раніше писав 032.ua, сьогодні Синютка підписав розпорядження про передачу ЛКП "Збиранка" земельної ділянки у Яворівському районі.


Читайте також на нашому сайті:


У зоні АТО загинув випускник академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.


Тест-драйв закладів Львова: снідаємо в ресторації Бачевських (ФОТО).


Усмішка, п’яничка і кентавр: ТОП-15 найцікавіших скульптур Львова.


У Львові на вулиці раптово помер чоловік.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.