Сегодня: Вторник, 24 Апреля 2018 года
Культура

Близько 60% снігоприбиральної техніки у Львові є застарілою

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   10507
Близько 60% снігоприбиральної техніки у Львові є застарілою
Снігоприбиральним машинам вже більше 20 років.


Про це під час свого виступу на сьогоднішньому пленарному засіданні міської ради Львова повідомив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Сергій Бабак, інформує сайт міста Львова 032.ua.


Так, за йог словами, станом на сьогодні у розпорядженні міста налічується  124 одиниці техніки, з них 88 – прибиральної та 36 – із вивезення снігу та піску.


"У 2008 році місто придбало 9 снігоприбиральних машин, а за 2011-2015 було придбано 40 одиниць снігоприбиральної техніки.  Але 60% автопарку вже має більше 20 років і лише 49 машин є не старішими за 10 років", - уточнив Бабак.


Нагадаємо, що Сергій Бабак очолив Департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР 1-го листопада цього року.


Читайте також на нашому сайті: "Львів готовий зустрічати зиму", - директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Сергій Бабак.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.