Сегодня: Среда, 19 Июня 2019 года
Культура

Ганущин розповів, коли у Львові виселять російський культурний центр

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   9741
Ганущин розповів, коли у Львові виселять російський культурний центр
Під час свого звітного брифінгу голова Львівської облради Олександр Ганущин розповів, коли у Львові зможуть виселити російський культурний центр із приміщень на вулиці Короленка,1а.


Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.


Так, за словами пана Ганущина, судовий процес має завершитися у січні-лютому наступного року.


"Звичайно, реагувати на це треба було значно раніше. Але питання не вирішувалося роками. Ті, хто там сиділи, вся їхня діяльність була спрямована не на користь Україні. Судовий процес має завершитися у січні-лютому наступного року. І повірте, ми маємо достатньо сил аби вирішити це питання після завершення суду", - розповів голова Львівської облради Олександр Ганущин.


Нагадаємо, як повідомляв раніше сайт 032.ua, 25 жовтня, депутати обласної ради під час пленарного засіданняприйняли рішення про виселення російського культурного центру із комунального приміщення на вулиці Короленка,1а.


Читайте також на нашому сайті: у Львові видавали газету, у якій закликали реабілітувати Сталіна і стверджували, що львів'яни хочуть повернути Януковича.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.