Сегодня: Четверг, 02 Апреля 2020 года
Криминал

"Проект сміттєпереробного комплексу у Львові буде готовий у жовтні", - Сергій Бабак

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   12672
"Проект сміттєпереробного комплексу у Львові буде готовий у жовтні", - Сергій Бабак
Сьогодні, 8-го червня, заступник міського голови Львова Сергій Бабак під чес сесії міської ради розповів депутатам про майбутнє будівництво сміттєпереробного заводу у Львові.


Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.


За словами Бабака, будувати сміттєпереробний завод у Львові все таки планують на вулиці Пластовій, де розташована ТЕЦ-2. Комплекс матиме сортувальну лінію, компостування та спалювання сміття.


"За висновками французької компанії Egis, ділянка на території ТЕЦ-2 найкраще підходить для того, щоб побудувати там сміттєпереробний комплекс. Він складатиметься із трьох частин: сортувальний комплекс, який ділиться на першу і другу черги по 200 тис тонн рік, компостування і спалювальна частина", - розповів Сергій Бабак.


Екс-керівник департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради також зазначив, що проекти на сортувальну і компостувальну частину комплексу планують рохробити і затвердити до жовтня цього року, а на спалювальну частину оголосити конкурс.


Нагадаємо, раніше міський голова Львова Андрій Садовий запевняв, що до кінця 2017 року у Львові розпочнеться перший етап з будівництва сміттєпереробного заводу. Додамо також, що минулого тижня  у Львівській ОДА оголосили переможців конкурсу з визначення інвестора для будівництва сміттєпереробного комплексу. Члени конкурсної комісії підтримали пропозицію заступника голови ОДА Ірини Гримак та визнали переможцями всі три компанії, які потрапили в другий етап конкурсу.


Більше про головні новини Львова читайте ТУТ.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.