Сегодня: Пятница, 03 Апреля 2020 года
Криминал

Львівська обласна рада вимагає покарати людей, які причетні до штурму будівлі

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   12575
Львівська обласна рада вимагає покарати людей, які причетні до штурму будівлі




Депутати Львівської облради вимагають у правоохоронців покарати учасників та організаторів штурму ЛОР.


У четвер, 1-го червня, народні обранці облради під час сесії, прийняли заяву до правоохоронців, з вимогою покарати причетних до штурму будівлі, який відбувся 30-го травня, інформує кореспондент сайту 032.ua.


У своїй заяві депутати закликали правоохоронні органи детально вивчити ситуацію, яка виникла, і покарати учасників штурму.


Нагадаємо, як повідомляло раніше наше видання, у вівторок, 30-го травня, активісти влаштувати пікет перед входом у Львівську обласну раду. Вони вимагали від влади підписати амністію воїнам АТО, націоналізувати російський капітал в Україні, припинити постійне зростання тарифів на комунальні послуги та продовження мораторію на продаж землі до врегулювання економічної та соціально-політичної ситуації в країні. 


Спершу націоналісти влаштували акцію під стінами Львівської облради, згодом прийшли на саму сесію , щоб передати депутатам свої звернення і навіть заблокували роботу депутатів. Невдовзі у сесійній залі виникли сутички, внаслідок чого травми отримали 11 людей. Внаслідок цього, роботу сесії було зірвано. 


Читайте також на нашому сайті:


Червень у Львові: куди піти і що подивитись.




























www.032.ua





В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.