Сегодня: Вторник, 24 Апреля 2018 года
Криминал

Садовий збирається подавати позов до суду, якщо його відсторонять від влади

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   10595
Садовий збирається подавати позов до суду, якщо його відсторонять від влади
Міський голова Львова Андрій Садовий найматиме адвокатів та відстоюватиме свої права в суді, у випадку свого відсторонення від влади. 


Про це Андрій Іванович заявив в інтерв'ю виданню "Дзеркало тижня", інформує сайт 032.ua.


"За моїми даними це (відсторонення) відбудеться найближчими днями. Виконувати обов'язки голови буде секретар Львівської міської ради — Анатолій Забарило, представник партії "Громадянська позиція", – заявив мер Львова, відповідаючи на відповідне запитання журналіста.


Нагадаємо, що впродовж останніх кількох днів точаться розмови про можливе відсторонення Андрій Садового з посади мера Львова. Сам Садовий заявив, що знає про те, що органи прокуратури хочуть відкрити проти нього кримінальну справу, а його відсторонення може статися найближчими днями. 


Читайте також на нашому сайті:


Дитячий, охайний та лагідний, - літературно-меморіальний музей Івана Франка шукають "музейного" кота.


На Сихові вже монтують контактну мережу для продовження трамвайного маршруту №8 (ФОТО).
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.