Сегодня: Воскресенье, 26 Января 2020 года
Криминал

На розвиток Винників, Рудного та Брюховичів Львів витратить понад 50 мільйонів гривень

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   11043
На розвиток Винників, Рудного та Брюховичів Львів витратить понад 50 мільйонів гривень
На виконання Комплексної програми підтримки соціальної сфери та інфраструктури територіальних громад м. Винники, смт. Рудно та смт. Брюховичі на 2016-2020 роки, цього року в бюджеті розвитку міста Львова передбачені кошти на різні роботи у цих населених пунктах.

Зокрема, на м. Винники – 26,959 млн грн, на смт. Рудно – 17,9 млн грн, на смт. Брюховичі – 3,2 млн грн.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.


За словами Андрія Садового питанням номер один для Винник сьогодні є ситуація з каналізуванням.
"Також ми по каналізуванню активно цього року працюємо по Рудно, по Брюховичах у нас в пріоритеті є будівництво школи. У Винниках також є питання школи, садочка», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.


Відтак у Рудно планують провести капітальний ремонт приміщень під створення амбулаторії сімейної медицини на вул. Шевченка, 64(5,5 млн грн ), виділили кошти для будівництва школи(1,9 млн грн), для виготовлення ПКД на капітальний ремонт системи вентиляції у СЗШ №74, вул. Огієнка, 9( 50 тис грн ), для будівництва напірно-самотічних каналізаційних колекторів (10 млн грн) та для виготовлення ПКД на капітальний ремонт приміщення ЦНАП (490 тис грн)


У Брюховичах виділили кошти на виготовлення ПКД на капітальний ремонт приміщення ЦНАП (400 тис грн)  та на будівництво велосипедної доріжки від вулиці Варшавської до смт. Брюховичі(2,8 млн грн).


У Винниках ж планують реконструкцію каналізаційно-насосних станцій (- 13500 тис грн), зовнішнього освітлення ( 4000 тис грн), виділили також гроші на розвиток інфраструктури міста (відновлення ДНЗ) (9000 тис грн), будівництво велосипедної доріжки від вул. І. Вільде до м. Винники (250 тис грн), виготовлення ПКД на будівництво спортивного залу у СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 (100 тис грн), на субвенцію міському бюджету м. Винники на придбання обладнання та предметів довгострокового користування для бібліотеки №35 (77,40 тис грн) та на придбання обладнання та предметів довгострокового користування для загальноосвітніх навчальних закладів м. Винники(  32,50 тис грн)


Нагадаємо, як раніше писав 032.ua за 2-4 місяці у Винниках буде вирішена проблема з каналізуванням.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.