Сегодня: Среда, 19 Июня 2019 года
Криминал

“Укрзалізниця” планує запустити потяг із сполученням Львів-Краків

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   8472
“Укрзалізниця” планує запустити потяг із сполученням Львів-Краків
Також планують запустити потяги із сполученням Ковель-Хелм.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова правління ПАТ “Укрзалізниця” Войцех Балчун.


За його словами наразі “Укрзалізниця” робить все можливе для того, аби потяг Ковель-Хелм вийшов на маршрут вже 1 липня. Це буде рейковий автобус моделі Pesa. 

“Ми розраховуємо, що наші пасажири залишаться у подвійному виграші: у Хелмі є зручна пересадка на такі міста, як Варшава, Люблін, Замость, Жешув. Тобто дістатися можна буде в усі куточки Польщі” - зазначив Войцех.


Наразі в “Укрзалізниці” проробляють плани запуску потяга за маршрутом Львів-Краків-Львів. Планують побачити його в графіку вже цього літа.

Нагадаємо, як раніше повідомляв 032.ua з початку 2017 року послугами поїзда Київ - Львів - Перемишль скористалися 16 000 пасажирів.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.