Сегодня: Среда, 19 Июня 2019 года
Криминал

Садовий визнав, що провести стабілізаційні роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі, місто може за власні кошти (ВІДЕО)

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   11134
Садовий визнав, що провести стабілізаційні роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі, місто може за власні кошти (ВІДЕО)
Якщо державна влада відмовиться співфінансувати стабілізаційні роботи на сміттєзвалищі у Великих Грибовичах, то Львів виконає ці роботи за кошти міського бюджету


Про це під час сьогоднішнього брифінгу із журналістами сказав міський голова Львова Андрій Садовий.


На думку Андрія Івановича, якщо український уряд не виділить владі Львова 25 мільйонів гривень на проведення стабілізаційних робіт на Грибовицькому смттієзвалищі, тоді Львів впорається із цим завданням самостійно.


Однак, за словами Садового, якщо стабілізацію сміттєзвалища міська рада виконає за власний рахунок, то львів’яни ризикують залишитись без відремонтованих доріг або шкіл:Нагадаємо, що 23 січня у Львові відбулося засідання комісії ТЕБ і НС, під час якого було вирішено звернутись до уряду з проханням  виділити із резервного фонду Державного бюджету 25 мільйонів гривень на врегулювання ситуації зі сміттям у місті та впорядкування полігону у Великих Грибовичах.


Однак вже 27-го січня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, перебуваючи із робочим візитом у Львові заявив, що стабілізаційні роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі у Львові здатні виконати без фінансової допомоги з боку держави.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.