Сегодня: Воскресенье, 08 Декабря 2019 года
Криминал

Аеропорт «Львів» вимагає у мерії скасувати ухвалу про брекитування сміття у місті

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   8917
Аеропорт «Львів» вимагає у мерії скасувати ухвалу про брекитування сміття у місті
26 січня ДП «Міжнародний Аеропорт Львів ім. Данила Галицького»  скерував листа на адресу Львівської міськради з вимогою скасувати Ухвалу від 19 січня про облаштування у Львові 5- ти тимчасових майданчиків для перевантаження та брикетування сміття .


Летовище терміново відреагувало на рішення ЛМР, оскільки поява таких пунктів неподалік злітно-посадкової смуги становить небезпеку для польотів повітряних суден та може спричинити авіакатастрофи. Про це пише IA zik.ua.


Адміністрація Аеропорту повідомляє, що на адресу міської ради у 2015 та 2016 році були надіслані листи, у яких інформувалось, що у радіусі 15 кілометрів від злітно-посадкової смуги заборонено розміщувати об’єкти, пов’язані з роботами зі сміттям, оскільки вони приваблюють птахів, які можуть стати причиною авіаційних катастроф.


При прийнятті Ухвали сесії від 19 січня ця вимога не була врахована, тому фахівці летовища вимагають її скасування, як такої що грубо порушує ст. 69 Повітряного кодексу України.


Також адміністрація аеропорту зазначає, що звертається у державні органи влади з повідомленням про порушення та з метою вжиття заходів для належного реагування.


Аеропорт «Львів» вимагає у мерії скасувати ухвалу про брекитування сміття у місті


 Відповідь генеральної директорки аеропорту «Львів» на запит ІА «Zik»


Нагадаємо, через критичну ситуацію із вивозом сміття у Львові, у районах міста розмістять перевантажувальні станції, де відбуватиметься брикетувати сміття.


Відповідне рішення  у четвер, 19 січня, ухвалили депутати Львівської міськради під час позачергового пленарного засідання, повідомляє кореспондент 032.ua.


Ухвала, яку прийняли депутати передбачає, що місто матиме свої станції перевантаження в різних районах Львова. Загалом таких станцій буде п'ять. На цих станціях буде розташоване обладнання, яке брикетуватиме сміття, зменшуючи його по об’єму у шість разів.


Ось адреси, де мають бути розміщені тимчасові майданчики для перевантаження та брикетування сміття:


вулиця Стрийська, 193.


вулиця Городоцька 280.


вулиця Пластова 13.


вулиця Шевченка 327 г.


вулиця Персенківка 19.


Також депутати виділили додаткові кошти ЛКП "Львівспецкомунтранс" у розмірі 97 млн гривень, щоб закупити обладнання для брикетування сміття.


Читайте також на нашому сайті:


Куди піти на вихідних у Львові: огляд найцікавіших подій.


В Україні починають впроваджувати страхову медицину: все, що треба знати львів’янам про медичну реформу.


Операція «Врятувати Львів від сміття»: у місті почали створювати стратегію поводження з ТПВ.


Читаємо разом: ТОП-5 книг від Брії Блессінг.


ТОП-8 мобільних додатків, що стануть у нагоді кожному львів'янину.


 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.