Сегодня: Среда, 24 Июля 2019 года
Криминал

Прем’єр Гройсман розкритикував Садового за сміттєву катастрофу у Львові

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   9054
Прем’єр Гройсман розкритикував Садового за сміттєву катастрофу у Львові
Прем’єр міністр України Володими Гройсман наголошує, що сміттєву проблему у Львові має вирішувати лише місцева влада на чолі з мером Андрієм Садовим.


Відповідний допис був опублікований на сторінці прем’єра у соціальній мережі Facebook, іфнормує сайт міста Львова 032.ua.


Так, за словами Гройсмана, уряд готовий допомогти Львову у проблемі, яка виникла після закриття Грибовицького сміттєзвалища. Однак прем’єр наголошує, що проблему потрібно вирішувати системно, і робити це повинна міська влада, адже завдяки децентралізації мЛьвів ає бюджет розвитку більше ніж 1,8 млрд грн.


"Міська влада Львова могла і повинна була давно вирішити цю проблему, бо це перш за все зона відповідальності місцевого самоврядування. Міська влада Львова може і повинна вирішити цю проблему зараз, бо має для цього усі можливості. Ще раз наголошую - це зона відповідальності міської влади. А там, де додатково потрібні рішення від Уряду - вони будуть прийняті невідкладно", - зазначив Гройсман. 


Нагадаємо, як раніше повідомляв сайт 032.ua, нещодавно мер Львова Андрій Садовий заявив про загрозу нового зсуву на Грибовицькому сміттєзвалищі. За його словами, у Львові у разі потепління у Львові може статися екологічне лихо, адже після новорічно-різдвяних свят близько третини сміттєвих майданчиків були переповненими. 


Водночас.міський голова неодноразово нарікав, що центральна влада жодним чином не реагує на сміттєву проблему Львова, і закликав український уряд вжити невідкладних заходів для стабілізації ситуації. 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.