Сегодня: Вторник, 21 Января 2020 года
Криминал

Комунальні стоматполіклініки Львова хочуть перепрофілювати у неприбуткові підприємства

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   8964
Комунальні стоматполіклініки Львова хочуть перепрофілювати у неприбуткові підприємства
Виконком міськради Львова ухвалив  проект Міської програми фінансування стоматологічної допомоги окремим категоріям населення Львова. Тепер слово за депутатами.


Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.


Так, за словами начальника управління охорони здоров’я ЛМР Володимира Зуба,  минулого року депутати міської ради вирішили скоротити фінансування стоматполіклінікам, адже медична субвенція дуже обмежена і не дозволяє повністю забезпечити видатки на утримання галузі охорони здоров’я. Але, стоматологія - чи не єдина сфера, яка дозволяє, згідно законодавству,  впровадження платних послуг.


"Враховуючи таку ситуацію, є пропозиція зробити із комунальних стоматполіклінік, комунальні неприбуткові підприємства. Це дозволить офіційно, через касовий апарат заробляти гроші за надані послуги», – зазначив ВОлодимир Зуб. 


Головний медик Львова також додав, що право на безоплатне стоматологічне лікування матимуть такі категорії населення: 

ветерани війни (учасники бойових дій, інваліди війни, учасники війни);
інваліди I і II груп;
вагітні жінки;
осіби, нагороджені  знаком «Почесний донор України»;
члени сімей загиблих учасників АТО;
пенсіонери. "Для цих категорій фінансування передбачене. Міський бюджет буде відшкодовувати вартість наданої їм допомоги. Всі ж інші пацієнти будуть платити гроші за отримані послуги через касу, а не лікарям у кишені", - зауважив Зуб.


Додамо, що рішення про перепрофілювання комунальних стоматполіклінік може бути прийняте на найближчій сесії міськради, яка відбудеться 26 січня.


[/url]


Читайте також на нашому сайті:Фото дня: львів'яни прикрасили синьо-жовтими стрічками пішохідний міст ( ФОТОРЕПОРТАЖ).[url=http://www.032.ua/news/1519191]У соцмережах глузують із того, що Садовий хоче вивозити сміття за кордон.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.