Сегодня: Понедельник, 27 Января 2020 года
Криминал

Міськрада уже має 5 різних пропозицій від населених пунктів поблизу Львова, які готові продати землю під новий сміттєвий полігон

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   9447
Міськрада уже має 5 різних пропозицій від населених пунктів поблизу Львова, які готові продати землю під новий сміттєвий полігон
5 різних пропозицій надійшли від населених пунктів в радіусі 30-40 км від міста Львова.


Про це сьогодні, 26 грудня, звітуючи про свою роботу сказав міський голова Львова, Андрій Садовий, повідомляє  032.ua.


«Ми виступили з ініціативою купити ділянку під новий полігон і станом на сьогодні маємо вже 5 різних пропозицій від населених пунктів в радіусі 30-40 км від міста Львова, які готові нам продати землю. Тобто, щоб бути незалежними - купуємо і облаштовуємо новий сучасний  полігон», - повідомив Садовий.


За його словами,  інших варіантів немає, тому що місто  не зможе довго користуватись можливістю вивозити кудись далеко сміття, коли йде постійне блокування.


"Друга річ - це новий завод, який ми зобов’язані збудувати. Зараз нашим найбільшим партнером є ЄБРР , який погодився виділити 75 млн євро для будівництва нового заводу і для рекультивації існуючого полігону, правда вже більше ніж пів року ці документи лежать мертвим грузом в міністерстві ЖКГ. Не знаю чим то закінчиться. Обіцяли до кінця року розглядати. Але незважаючи ні на що, наступного року ми почнемо будувати завод з глибинної переробки сміття. І я можу з твердістю сказати, що це буде один з найкращих заводів», - зазначив Садовий.


Додамо, що у листопаді цього року Львівська мерія оголосила про намір придбати за земельну ділянку для нового міського сміттєзвалища і будівництва там сміттєсортувального комплексу. 


Згідно з інформації, що опублікована  на сайті Львівської міськради, прийом пропозицій тривав до 23 грудня, а земельна ділянка повинна бути розташована у межах Львівської області та мати площу 25-30 га.


Окрім цього, на сайті міськради зазначається, що у випадку набуття права користування земельною ділянкою від органів місцевого самоврядування – додаткове постійне відрахування місцевій громаді – 50 грн. за 1т  твердих побутових відходів. У разі спільного використання існуючого полігону ТПВ – рекультивація та подальша експлуатація полігону буде здійснюватися за фінансової підтримки Львівської міської ради та за  екологічними стандартами країн Євросоюзу під супроводом європейських фахівців.


У міськраді наголошують, що експлуатація нового полігону ТПВ та сміттєсортувального комплексу  буде здійснюватись  за проектом та за нормами,  які відповідають екологічним стандартам країн Євросоюзу і під супроводом європейських фахівців.


Читайте також на нашому сайті:


У Львові шукатимуть інвесторів для будівництва канатної дороги до Високого замку і створення «Музею кіно».


Міська влада Львова змінила правила розгляду електронних петицій (ФОТО).


Куди піти у Львові цього тижня: цікаві події з 26 по 30 грудня, які варто відвідати
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.