Сегодня: Суббота, 29 Февраля 2020 года
Криминал

Я - не я, і ділянка не моя: Садовий заявив, що він не пропонував облаштувати сміттєсортувальну лінію у Рясному

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   9488
Я - не я, і ділянка не моя: Садовий заявив, що він не пропонував облаштувати сміттєсортувальну лінію у Рясному
На переконання мера, ідея про облаштування сміттєсортувальної  лінії у Рясному - приватна ініціатива, а міськрада взагалі не має до цього жодного стосунку.


Про це мер заявив під час сьогоднішнього пленарного засідання міськради, інформує сайт 032.ua.


Садовий також зазначив, що жодного сміттєвого полігону на території нашого міста не буде, а облаштовувати сміттєсортувальну лінію будуть тільки після того, як на це буде згода самих львів’ян. 


Нагадаємо, як повідомляв раніше сайт 032.ua, про намір встановити сміттєсортувальну лінію у мікрорайоні Рясне, у Львові заявляли ще липні цього року. Об’єкт мали намір запустити у листопаді. Однак намірам міста завадили самі мешканці, які виступили проти того, аби поблизу їхніх будинків складували сміття. 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.