Сегодня: Среда, 19 Июня 2019 года
Криминал

Луганщина перейматиме досвід Львівщини із ремонту доріг

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   9107
Луганщина перейматиме досвід Львівщини із ремонту доріг
У п'ятницю, 29 липня, офіційна делегація із Луганської області, у рамках візиту на Львівщину, оглянула ремонт дороги Львів-Самбір-Ужгород на ділянках Самбір-Турка та Турка-Ужгород.


Про це 032.ua розповіли у прес-службі Львівської ОДА.


Гості зі східної частини нашої держави ознайомились із якістю та технологією ремонту доріг, аби в подальшому застосувати її для відновлення дорожнього полотна у своєму регіоні.


Нас особливо зацікавила технологія


"Дуже зацікавив експеримент, який запровадила Львівщина стосовно скерування коштів від перевиконання митних платежів на ремонт доріг. Також вражає швидкість та якість виконання робіт. Нас особливо зацікавила технологія, яку використовує підрядна компанія, зокрема щодо влаштування нової основи дороги. Обов'язково застосовуватимемо її для ремонту доріг на Луганщині", - зазначив наголосив начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Вадим Данієлян.


Нагадаємо, як писав раніше 032.ua, Львівська та Луганська області підписали угоду про співпрацю.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.