Сегодня: Среда, 19 Июня 2019 года
Криминал

Депутат Львівської міськради Ігор Корончевський за рік не заробив жодної копійки

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   11206
Депутат Львівської міськради Ігор Корончевський за рік не заробив жодної копійки
Про це свідчить декларація депутата за 2015 рік. 


Як йдеться в документі, Корончевський одружений і разом із дружиною виховує двох доньок.


Працює депутат директором приватного підприємства "Кароль", а ще має три квартири і три гаражі. Окрім цього, члени сім'ї Корончевського мають земельну ділянку і володіють житловим будинком.


У власності Корончевського є п'ять автомобілів, ще один автомобіль є у членів його сім'ї. Додамо, що у 2013 році Корончевський заснував власну компанію "Укр-Прокат", яка надає послуги із прокату автомобілів у таких містах, як Львів, Одеса, Трускавець, Івано-Франківськ та Харків.


За інформацією руху "Чесно", Корончевський є також співвласником ТзОВ “Галич-транс” і ТОВ “Західліс”, директором ТОВ “Факро Львів” та співвласником і директором ТОВ “Компанія Край”.


Я є власником і, водночас, керівником ПП "Кароль"


За посередництва прес-служби "Самопомочі" Корончевський повідомив, як йому вдалося прожити цілий рік, не заробляючи. Виявляється, він та його сім'я живе за рахунок заощаджень.


біографічній довідці, оприлюдненій, на порталі депутатів міськради, у 2006 році Корончевський закінчив університет за спеціальністю "Менеджер деревообробних підприємств". А з 2004 по 2014 він  працював керівником Західного регіону компанії "Оптіма-лізинг".


Нагадаємо, що про доходи інших депутатів Львівської міськради Ви можете прочитати на нашому сайті у спецтемі "скільки заробляють і як живуть депутати ЛМР".


Голос міста

Ви вірите, що Корончевський живе за рахунок заощаджень?


Проголосували 0 осіб


0%Ні, він просто приховує свої доходи0%Так0%Важко сказати


Ні, він просто приховує свої доходиТакВажко сказати

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.