Сегодня: Суббота, 29 Февраля 2020 года
Бизнес

Львівська обласна рада після штурму зазнала збитків на 16 тисяч гривень

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   9880
Львівська обласна рада після штурму зазнала збитків на 16 тисяч гривень
У Львівській обласній раді підрахували збитки після штурму з боку активістів.


Так, за словами керуючого справами Львівської облради Валентина Харлова,активісти під час штурму зламали двері та стільці, з’їли всю їжу з кафе та розтрощили посуд, інформує кореспондент сайту 032.ua.


"Метою радикалів, які увірвалися в обласну раду, було не прийняття конкретного політичного рішення, вони відразу почали ламати майно облради: двері та стільці в сесійній залі. Загальна сума збитків становить майже 16 000 гривень", - зазначив Харлов.


Нагадаємо, як повідомляло раніше наше видання, у вівторок, 30-го травня, активісти влаштувати пікет перед входом у Львівську обласну раду. Вони вимагали від влади підписати амністію воїнам АТО, націоналізувати російський капітал в Україні, припинити постійне зростання тарифів на комунальні послуги та продовження мораторію на продаж землі до врегулювання економічної та соціально-політичної ситуації в країні. 


Спершу націоналісти влаштували акцію під стінами Львівської облради, згодом прийшли на саму сесію , щоб передати депутатам свої звернення і навіть заблокували роботу депутатів. Невдовзі у сесійній залі виникли сутички, внаслідок чого травми отримали 11 людей. Внаслідок цього, роботу сесії було зірвано. 


Додамо, що в поліції відкрили кримінальне провадження за фактом сутичок в обласній раді. 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.