Сегодня: Суббота, 29 Февраля 2020 года
Бизнес

При Львівській ОДА створять громадську наглядову раду, яка контролюватиме вивіз сміття зі Львова на полігони області

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10178
При Львівській ОДА створять громадську наглядову раду, яка контролюватиме вивіз сміття зі Львова на полігони області
У Львівській ОДА створять громадську наглядову раду, яка буде здійснювати контроль за вивозом сміття зі Львова на полігони області.


Про це сьогодні під час пленарного засідання Львівської міськради повідомила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак. 


"Сьогодні збирається громадський актив області, який представляє ті чи інші місцеві ради і відповідно буде координувати за роботою полігонів, які прийматимуть сміття. Вони зберуться для формування так званої громадської наглядової ради з подальшим контролем того, як відбувається вивіз сміття на полігони області", - зазначила Ірина Гримак. 


Нагадаємо, що заступник голови облдержадміністрації Ірина Гримак також розповіла сьогодні під час пленарного засідання Львівської міськради , хто ж з мерів міст області відмовляється приймати сміття зі Львова. Детальніше про це читайте ТУТ.


Як раніше писав 032, у п’ятницю, 21 квітня, за участю віце-прем’єр-міністра України у Львові було підписано Меморандум про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування, на території яких розташовані полігони/звалища захоронення твердих побутових відходів, щодо поводження з ТПВ, які утворюються у Львові.


Згідно з меморандумом сміття зі Львова будуть приймати 19 міст Львівщини впродовж наступних двох років. За цей період міська влада Львова сподівається збудувати сміттєсортувальний комплекс.


Вартість 2-річної угоди за різними оцінками становить близько 200 мільйонів гривень. ЛМР має виділити 140 млн гривень, а ще  60 млн грн – Львівська обласна рада.Більше новин про життя Львова читайте ТУТ.

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.