Сегодня: Воскресенье, 05 Апреля 2020 года
Бизнес

Гройман пообіцяв збудувати величезний індустріальний парк поблизу Львова

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   11238
Гройман пообіцяв збудувати величезний індустріальний парк поблизу Львова
Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України, пообіцяв збудувати один з найбільших логістичних парків в Західній Україні.


Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.


«У квітні розпочнеться підготовка до будівництва одного з найбільших логістичних парків в Західній Україні Sigma Park Yarychiv площею 25 гектарів. Вже за 2 роки у селі Старий Яричів за 20 кілометрів від Львова діятимуть кілька великих та десятки дрібних іноземних підприємств, які створять близько 8 тисяч робочих місць. А до того ж і бюджет сільської ради поповнюватиметься суттєво - приблизно на 40-50 мільйонів гривень щороку!» - зазначив він.


Володимир Гройсман також додав, що він впевнений, що створення таких індустріальних парків дасть можливість здійснити економічний прорив.

Читайте також на нашому сайті:

На Львівщині обрали головного медика
“Доступні ліки”: як, де і за яких умов у Львові можна отримати ліки безкоштовно
https://www.032.ua/news/print/1624400www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.