Сегодня: Среда, 19 Июня 2019 года
Бизнес

На Грибовицькому полігоні хочуть збудувати купол і ще одну дамбу

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   9241
На Грибовицькому полігоні хочуть збудувати купол і ще одну дамбу
У Львові наполягаяють на якнайшвидшому початку стабілізаційних робіт на Грибовицькому сміттєзвалищі, аби унеможливити новий зсув сміття. 


Про це під час сьогоднішнього брифінгу із журналістами розповів керівник Департаменту житлово-комунального господарства міськради Львова Сергій Бабак.


«Якщо не проводити жодних запобіжних заходів, тіло полігону буде рухатися і може відбутися викид фільтратів на зовні. Щоб цього не допустити, цю частину полігону, яка зсунулася і продовжує рухатися, над нею потрібно зробити рівномірний купол. Це дасть можливість зафіксувати рухоме тіло полігону", - зазначив Сергій Бабак. 


Також керівник департаменту наголосив на тому, що міськрада разом із науковцями вже вже відпрацювали  один з методів очистки фільтратів.


"Для цього потрібно побудувати ще одну дамбу. Якщо станеться прорив існуючої дамби, то друга зможе його втримати. І саме ці роботи потрібно розпочати негайно", - розповів чиновник. 


Читайте також на нашому сайті: 


На сміттєзвалищі у Грибовичах є загроза нового зсуву, місто просить у Кабміна 25 млн гривень для стабілізації (ФОТО).


У центрі Львова в припаркованому автомобілі виявили тіло чоловіка.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.