Сегодня: Вторник, 21 Января 2020 года
Бизнес

У міськраді створили робочу групу, яка має вирішити подальшу долю сортування та складування сміття на вул.Шевченка, 327г

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   11251
У міськраді створили робочу групу, яка має вирішити подальшу долю сортування та складування сміття на вул.Шевченка, 327г
Сьогодні під час пленарного засідання депутатам було запропоновано розглянути додаткове питання щодо заборони сортування та складування сміття на вул.Шевченка, 327г.


Як повідомляє кореспондент 032.ua, міський голова Львова, Андрій Садовий сказав, що проект ухвали є недоопрацьований, відтак оголосив перерву і закликав до розмови керівників фракцій.


Після перерви роботу пленарного засідання так і не було продовжено, а секретар ради Анатолій Забарило повідомив, що пленарне засідання переносять на наступний тиждень. Скоріш за все воно відбудеться у понеділок.


“Керівники фракцій збирались. Хотіли вийти на певне рішення і вирішили поки не дійшли до консенсусу по ухвалі і, на жаль, немає кворому було прийнято рішення перенести пленарне засідання на наступний тиждень і створити робочу групу у складі міського голови Львова Андрія Садового ,начальника департаменту ЖКГ Сергія Бабака, директора ЛКП “Львівспецкомунтранс” і представників громадськості – Кариняк Богдана Михайловича, Лесю Турашвілі, Дуди Романа, Кузьмина Наталі, Сірого Святослава, Бобика Віталія, які спільно повинні напрацювати рішення, яке б ми могли винести на пленарне засідання і проголосувати”, - зазначив Анатолій Забарило.


Нагадаємо, що сьогодні о 10:00 розпочалося пленарне засідання Львівської міськради. Депутатам вдалось лише озвучити свої запити, а також сформувати порядок денний.


Під час формування порядку денного депутати внесли 6 додаткових питань. Одне із них стосувалося заборони сортування та складування сміття на вул.Шевченка, 327г.


Як раніше писав 032.ua, сьогодні активісти пікетували міськраду з вимогою заборонити будь-які дії з приводу діяльності сміттєсортувальної лінії у Львові. Під час засідання вони двічі блокували трибуну у сесійній залі.


Додамо, що напередодні мешканці Рясного, а також активісти ГО “Розвиток громади” перекривали дорогу на вулиці Шевченка, аби привернути увагу до діяльності сміттєсортувальної лінії на вул.Шевченка, 327г.


Нещодавно ми писали про те, що ЛКП "Львівспецкомунтранс" взяло в оренду брикетувальний прес та устаткування для обгортання брикетів на випадок надзвичайних ситуацій із вивезенням сміття зі Львова.


Обладнання для міста надала компанія "Грінера Україна", яка нещодавно стала переможцем конкурсу на вивезення сміття із центральної частини нашого міста.


Читайте також на нашому сайті:

З’явилось фото з місця ДТП, внаслідок якої загинув іноземець (ФОТО).


У Львові на вулиці Франка зіткнулися трамвай та автомобіль (ФОТО).


Звільнений з полону "кіборг" Тарас Колодій повернувся до Львова (ФОТО).

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.