Сегодня: Вторник, 21 Января 2020 года
Бизнес

Продовження трамвайного маршруту №8 до колишнього ринку "Санта-Барбара" можуть перенести на 2017 рік

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10416
Продовження трамвайного маршруту №8 до колишнього ринку "Санта-Барбара" можуть перенести на 2017 рік
Наразі усі робити на місці колишнього ринку на Сихові призупинені через складні погодні умови та морози.


Про це у коментарі сайту 032.ua розповів керівник "Львівавтодору" Олег Береза.


За його словами, станом на сьогодні ремонтникам на місці колишнього ринку "Санта-Барбара" залишилося прокласти близько 100 метрів трамвайної колії. Однак продовження робіт ускладнюють складні погодні умови та морозна погода.


"Для мене головне - якість. Тому, якщо погодні умови не дозволятимуть виконувати роботи, ми не будемо нічого робити. Адже ми здійснюємо проект не на день чи два, це проект на багато років. Тому якість виконання тут є найголовнішою", - зазначив Олег Береза.


До того ж, головний "автодорівець міста зауважив, що наразі погодні умови не дозволяють завершити ремонтні роботи вчасно. Тому, якщо подібна погода триматиметься й надалі, продовжити трамвай №8 до місця колишнього ринку "Санта-Барбара" зможуть лише наступного року. 


Нагадаємо, як повідомляв раніше сайт 032.ua, сихівський трамвай мав почати курсувати від площі Соборної до "Санта-Барбари" до кінця цього року. 


Нагадаємо, що трамвай №8 почав курсувати на Сихові із 17 листопада цього року. 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.