Сегодня: Среда, 19 Июня 2019 года
Бизнес

У міськраді заявили про намагання сфальсифікувати результати петиції щодо звільнення Інни Свистут

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   9764
У міськраді заявили про намагання сфальсифікувати результати петиції щодо звільнення Інни Свистут
Під час голосування петиція отримала 833 голоси з однієї IP-адреси.


Про це у середу, 25 травня, розповів начальник міського управління ІТ Тимофій Александровець, інформує сайт міста Львова 032.ua.


За його словами, таким чином невідомі особи хотіли використати сервіс електронних петицій у власних цілях.


ці голоси ми не враховуємо


"Чому ми говоримо про фальсифікацію голосування за цю петицію? В се просто. Тому, що 833 голоси були отримані з однієї ІР-адреси. Звичайно, можна отримати кілька голосів таким чином, але не таку кількість. До того ж, номер мобільного телефону користувачів, які голосували за цю петицію, співпадав із номером електронної пошти. Тому ці голоси ми не враховуємо", - заявив Александровець.


Нагадаємо, що петиція про звільнення Інни Свистун з посади  керівника управління комунальної власності ЛМР на сайті єдиної системи місцевих петицій, з’явилася 24 березня. 


Читайте також на нашому сайті: львів’яни вимагають у міськради демонтувати Монумент Слави, що на вулиці Стрийській (ФОТО).
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.