Сегодня: Среда, 19 Июня 2019 года
Бизнес

Садовий обіцяє, що львів’яни будуть отримувати гарячу воду впродовж цілого року (ВІДЕО)

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   9455
Садовий обіцяє, що львів’яни будуть отримувати гарячу воду впродовж цілого року (ВІДЕО)
Наразі у місті триваютьгідравлічні випробування мереж, через що половина мешканців Львова живуть без гарячого водопостачання.


Так, у своєму традиційному тижневому відеозверненні до львів’ян, мер міста Львова пообіцяв, що влада міста шукає можливості, аби львів’яни отримували гарячу воду цілодобово, впродовж всього року.


У всіх українських містах відключено гаряче водопостачання


“Після того, як підняли ціну на газ, видатки на підігрів води зросли в рази. А тарифи на воду не змінились. У всіх українських містах відключено гаряче водопостачання. Ми будемо шукати всі можливості, аби львів’яни, як і у всі попередні роки, отримували гарячу воду впродовж цілого року», - пообіцяв Андрій Садовий.


Читайте також на нашому сайті: стало відомо, коли львів’янам відновлять подачу гарячого водопостачання.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.